EAN: 10888
ДОСТАПЕН
4,999 Ден.

Количина

*Xiaomi MI не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Xiaomi MI го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Xiaomi Pad 6 Keyboard Black. PN: BHR7282GL
Можеби ќе Ве интересира