EAN: 28798
Гаранција (дена): 720
ДОСТАПЕН
1,599 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА:

1,499 Ден.

Количина

*Xiaomi MI не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Xiaomi MI го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
router, DVB4230GL
Можеби ќе Ве интересира