EAN: 28801
Гаранција (дена): 720
ДОСТАПЕН
1,899 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА:

1,699 Ден.

Количина

*Xiaomi MI не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Xiaomi MI го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
90 mm, YTC4044GL
Можеби ќе Ве интересира