EAN: 30895
Гаранција (дена): 720
ДОСТАПЕН
14,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА:

12,999 Ден.

Количина

*Xiaomi MI не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Xiaomi MI го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
upport VLAN), PN: DVB4304GL
Можеби ќе Ве интересира