EAN: 52337
Гаранција (дена): 1830
ДОСТАПЕН
7,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА:

7,199 Ден.

Количина

*Xiaomi MI не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Xiaomi MI го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Microsoft Windows 11 Home 64-Bit English 1pk
Можеби ќе Ве интересира