EAN: 75263
Гаранција (дена): 720
ДОСТАПЕН
14,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА:

8,995 Ден.

Количина

*Xiaomi MI не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Xiaomi MI го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
x 8.1 mm, Weight: 179 g, MZB0ALZEU
5G НЕ
Display " 6-6.5
Ram 4
Rom 128
Колор Gray
батерија (mAh) 5000-6000
Можеби ќе Ве интересира