EAN: 76579
Гаранција (дена): 720
ДОСТАПЕН
12,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА:

7,499 Ден.

Количина

*Xiaomi MI не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Xiaomi MI го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
mm, Weight: 192 g., MZB0DKPEU
5G НЕ
Display " 6-6.5
Ram 4
Rom 128
Колор Gray
батерија (mAh) 5000-6000
Можеби ќе Ве интересира