EAN: 76946
Гаранција (дена): 720
ДОСТАПЕН
18,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА:

12,999 Ден.

Количина

*Xiaomi MI не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Xiaomi MI го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
.1 mm, Weight: 176 g, MZB0E8MEU
5G НЕ
Display " 6-6.5
Ram 8
Rom 256
Колор Blue
батерија (mAh) 5000-6000
Можеби ќе Ве интересира