EAN: 76951
Гаранција (дена): 720
ДОСТАПЕН
30,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА:

21,999 Ден.

Количина

*Xiaomi MI не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Xiaomi MI го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
76 x 8.9 mm, Weight: 187 g, MZB0DFGEU
5G ДА
Display " 6.5-7
Ram 8
Rom 256
Колор Blue
батерија (mAh) 5000-6000
Можеби ќе Ве интересира