EAN: 77367
Гаранција (дена): 720
ДОСТАПЕН
6,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА:

4,799 Ден.

Количина

*Xiaomi MI не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Xiaomi MI го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
1 mm, Weight: 192 g.
Можеби ќе Ве интересира