EAN: 12411
ДОСТАПЕН
399 Ден.

Количина

*Xiaomi MI не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Xiaomi MI го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Mi Robot VacMop P Side Brush Wh, Странична четка за Mi Robot Vac Mop P, Бела боја,, SKV4118TY
Тип на правосмукалка Додатоци за правосмукалки
Можеби ќе Ве интересира