EAN: 12417
ДОСТАПЕН
599 Ден.

Количина

*Xiaomi MI не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Xiaomi MI го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Mi Robot Vacuum-Mop Essent Filter, ХЕПА Филтер за Mi Robot Vacuum Mop Essential, BHR4248TY
Тип на правосмукалка Додатоци за правосмукалки
Можеби ќе Ве интересира