EAN: 12508
ДОСТАПЕН
1,299 Ден.

Количина

*Xiaomi MI не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Xiaomi MI го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Mi Robot Mop 2 Ultra Vacuum Cleaner Self Clean Dock, Резервни кеси за Cleaner Self Clean Dock, 5 парчиња, BHR5331TY
Можеби ќе Ве интересира