EAN: 12510
Гаранција (дена): 360
ДОСТАПЕН
899 Ден.

Количина

*Xiaomi MI не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Xiaomi MI го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Mi Vacuum Cleaner Light Hepa, Хепа филтер за Mi Vacuum Cleaner Light, BHR4634CN
Можеби ќе Ве интересира