EAN: 76419
Гаранција (дена): 360
ДОСТАПЕН
4,999 Ден.

Количина

*Xiaomi MI не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Xiaomi MI го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
XIAOMI Smart Pet Fountain EU, Уред за чување вода за миленичиња, боја бела, капацитет 2Л вода, контрола преку апликација на мобилен, ве потсетува да ставите вода или да ја исчистите, филтрација на водата, BHR6161EU
Можеби ќе Ве интересира