EAN: 10775
Гаранција (дена): 720
ДОСТАПЕН
4,199 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА:

3,999 Ден.

Количина

*Xiaomi MI не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Xiaomi MI го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
520 lm, MUE4105GL
Можеби ќе Ве интересира