EAN: 51758
Гаранција (дена): 720
ДОСТАПЕН
3,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА:

3,499 Ден.

Количина

*Xiaomi MI не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Xiaomi MI го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Xiaomi Yeelight Lightstrip Plus, Xiaomi Yeelight Lightstrip Plus, Universal strip light, Indoor, Ambience, Universal, Adhesive tape, White, GPX4016RT
Можеби ќе Ве интересира