EAN: 51759
Гаранција (дена): 720
ДОСТАПЕН
899 Ден.

Количина

*Xiaomi MI не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Xiaomi MI го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Xiaomi Yeelight Lightstrip Plus Extension, Universal strip light, Indoor, Ambience, Universal, Adhesive tape, White, GPX4015RT
Можеби ќе Ве интересира