EAN: 52349
Гаранција (дена): 720
ДОСТАПЕН
699 Ден.

Количина

*Xiaomi MI не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Xiaomi MI го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Bulb (White), GPX4026GL
Можеби ќе Ве интересира