EAN: 54876
Гаранција (дена): 720
ДОСТАПЕН
3,599 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА:

3,499 Ден.

Количина

*Xiaomi MI не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Xiaomi MI го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
2 EU, PN: BHR5969EU
Можеби ќе Ве интересира