EAN: 12397
ДОСТАПЕН
1,299 Ден.

Количина

*Xiaomi MI не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Xiaomi MI го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Mi Robot Vacuum-Mop P Water Tank, Сад за вода за Mi Robot Vacuum Mop P, SKV4124TY
Тип на правосмукалка Додатоци за правосмукалки
Можеби ќе Ве интересира