EAN: 12402
Гаранција (дена): 360
ДОСТАПЕН
4,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА:

3,699 Ден.

Количина

*Xiaomi MI не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Xiaomi MI го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Mi Smart Kettle Pro, Термо бокал, Боја бела, Bluetooth, Моќност 1800W, Запремнина 1.5 Л, покажува темепература на водата, функција за одржување на температурата од 40 до 90 степени до 12 часа, Автоматско исклучување, тројна заштита, заштита од претекување, LED Indicator Light, широко отворање на капакот, BHR4198GL
Можеби ќе Ве интересира