EAN: 12407
ДОСТАПЕН
799 Ден.

Количина

*Xiaomi MI не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Xiaomi MI го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Mi Robot Vac Mop Waterproof Mat, Подлога за Mi Robot Vac Mop, SKV4133TY
Тип на правосмукалка Додатоци за правосмукалки
Можеби ќе Ве интересира