EAN: 12408
ДОСТАПЕН
699 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА:

615 Ден.

Количина

*Xiaomi MI не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Xiaomi MI го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Mi Robot Vacuum-Mop Disposable Mop, Заменска крпа за Mi Robot Vacuum Mop, SKV4132TY
Тип на правосмукалка Додатоци за правосмукалки
Можеби ќе Ве интересира