EAN: 12412
ДОСТАПЕН
599 Ден.

Количина

*Xiaomi MI не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Xiaomi MI го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Mi Robot Vac Mop P Brush Cover Bl, Капак за Четка за Mi Robot Vacuum Mop Р, Црна боја, SKV4121TY
Тип на правосмукалка Додатоци за правосмукалки
Можеби ќе Ве интересира