EAN: 12413
ДОСТАПЕН
599 Ден.

Количина

*Xiaomi MI не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Xiaomi MI го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Mi Robot Vac Mop P Brush Cover Wh, Капак за Четка за Mi Robot Vacuum Mop Р, Бела боја, SKV4122TY
Тип на правосмукалка Додатоци за правосмукалки
Можеби ќе Ве интересира