EAN: 12415
ДОСТАПЕН
649 Ден.

Количина

*Xiaomi MI не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Xiaomi MI го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Mi Vac Mop Essential Brush, Четка за Mi Robot Vacuum Mop Essential, BHR4247TY
Тип на правосмукалка Додатоци за правосмукалки
Можеби ќе Ве интересира