EAN: 12426
Гаранција (дена): 360
ДОСТАПЕН
7,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА:

4,999 Ден.

Количина

*Xiaomi MI не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Xiaomi MI го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Mi Smart Air Fryer 3.5L, Фритеза и мулти готвач (Airfryer), Боја Бела, 1500W, готвење со топол воздух 80-200 степени, Паметно готвење со говорни команди, OLED дигитален екран на допир, без маснотии, капацитет 3.5л, Програмирани функции, автоматско исклучување, Тајмер до 24ч, BHR4849EU
Тип на фритези Топол Воздух (Airfryer)
Можеби ќе Ве интересира