EAN: 12442
ДОСТАПЕН
749 Ден.

Количина

*Xiaomi MI не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Xiaomi MI го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Mi Robot Vacuum-Mop EssentMop Pad, Заменска крпа за Vac Mop Essential, BHR4250TY
Тип на правосмукалка Додатоци за правосмукалки
Можеби ќе Ве интересира