EAN: 12451
Гаранција (дена): 360
ДОСТАПЕН
29,999 Ден.

Количина

*Xiaomi MI не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Xiaomi MI го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Xiaomi Xiaomi Vacuum Cleaner G11, Безжична правосмукалка, боја бела, суво, капацитет на сад 0.3л, 4 додатоци, ХЕПА филтер, батерија 25.2V, 3000mAh, моќност 500W, до 60 мин. Работа, 72dB, BHR5512EU
Тип на правосмукалка Вертикална правосмукалка (Stick)
Можеби ќе Ве интересира