EAN: 12453
ДОСТАПЕН
7,999 Ден.

Количина

*Xiaomi MI не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Xiaomi MI го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Mi Vacuum Cleaner G10/G9 battery, резервна батерија за Mi Vacuum Cleaner G10/G9, BHR4774GL
Тип на правосмукалка Додатоци за правосмукалки
Можеби ќе Ве интересира