EAN: 12492
Гаранција (дена): 360
ДОСТАПЕН
2,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА:

2,199 Ден.

Количина

*Xiaomi MI не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Xiaomi MI го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Машинка за шишање, црна боја, Безжична, Моќен DC мотор, се мие IPX7, Керамички сечила титаниумска облога, 5 нивоа од 0.5 до 1.7 мм, Чешел од 3 до 14мм, четка за чистење, средтсво за подмачкување, чешел, 180 мин работа, BHR5892EU
Можеби ќе Ве интересира