EAN: 19319
Гаранција (дена): 360
ДОСТАПЕН
1,399 Ден.

Количина

*Xiaomi MI не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Xiaomi MI го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Mi Portable Bluetooth Speaker, Type-C charging port, convenient and fast charging., 2000mAh battery can last up to 10 hours (60% loudness), Bluetooth 5.0, PN: BHR4802GL
Звучници Bluetooth 2.0
Можеби ќе Ве интересира