EAN: 27952
Гаранција (дена): 720
ДОСТАПЕН
10,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА:

8,999 Ден.

Количина

*Xiaomi MI не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Xiaomi MI го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Mi Desktop Monitor 27inch, FullHD resolution (1920x1080px), Maximum refresh rate: 75 Hz, Recommended refresh rate: 60 Hz, Response time: 6ms (GTG), Dimensions: 685.98 mm (diagonal), Viewing angle 178, Viewing ratio: 16: 9, Brightness: 300 cd / m2 (typical), Contrast ratio: 1000: 1 (typical), Dot pitch: 0.3114x0.3114mm, Colours: 16.7 million, Panel: 8-bit native, BHR4975EU
Можеби ќе Ве интересира