EAN: 28801
Гаранција (дена): 720
ДОСТАПЕН
1,899 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА:

1,699 Ден.

Количина

*Xiaomi MI не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Xiaomi MI го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Mi Smart Home Hub, Wireless, 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n), White, 5 V, 2 A, 90 mm, YTC4044GL
Можеби ќе Ве интересира