EAN: 28805
Гаранција (дена): 720
ДОСТАПЕН
649 Ден.

Количина

*Xiaomi MI не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Xiaomi MI го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Mi Wireless Switch, Handheld/Wall-mounted, Wireless, White, CE, CR2032, -5 - 40 °C, YTC4040GL
Можеби ќе Ве интересира