EAN: 28906
Гаранција (дена): 720
ДОСТАПЕН
24,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА:

19,999 Ден.

Количина

*Xiaomi MI не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Xiaomi MI го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Mi 2K Gaming monitor 27inch, Up to 165 Hz, 1ms Response Time, 95% DCI-P3 wide color gamut, Factory Calibration: DeltaE < 2 (average), DisplayHDR 400, Supports AMD FreeSync and Nvidia G-Sync, 3 USB 3.0 ports, HDMI, BHR5039GL
Можеби ќе Ве интересира