EAN: 30895
Гаранција (дена): 720
ДОСТАПЕН
14,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА:

12,999 Ден.

Количина

*Xiaomi MI не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Xiaomi MI го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Mi Home AX9000 Gaming Router, Tri-Band Wi-Fi 6 AX9000, 2.5Gbps Ethernet Port, 12 independent high-performance signal amplifiers (Fibre Ready, Support VLAN), PN: DVB4304GL
Можеби ќе Ве интересира