EAN: 32516
Гаранција (дена): 720
ДОСТАПЕН
3,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА:

3,599 Ден.

Количина

*Xiaomi MI не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Xiaomi MI го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Mi Portable Photo Printer, Printing resolution 313 × 400 dpi, Photo paper dimensions 2 × 3 inches (50 mm × 76 mm), Printing speed Approx. 45 seconds/sheet, Paper tray capacity Up to 10 sheets, Battery 500mAh 7.4V, App MI HOME, PN TEJ4018GL
Тип на Печатари Photo printer
Можеби ќе Ве интересира