EAN: 33528
Гаранција (дена): 360
ДОСТАПЕН
135,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА:

125,999 Ден.

Количина

*Xiaomi MI не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Xiaomi MI го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Mi 4K Laser Projector 150, Ultra-short throw distance, wall mountable, Massive 150” projection area, ALPD 3.0 laser light source technology, High color accuracy and brightness, 3000:1 native contrast, Source content just as you would with Mi TV*, BHR4152GL
Можеби ќе Ве интересира