EAN: 34427
Гаранција (дена): 720
ДОСТАПЕН
38,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА:

37,999 Ден.

Количина

*Xiaomi MI не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Xiaomi MI го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Mi 4k Monitor 27”, 3840 × 2160 resolution, Vibrant colors with 99% DCI-P3 and Adobe RGB, 100% sRGB, Delta E<1, Multi-functional Type-C port, up to 90W charging, BHR5757GL
Можеби ќе Ве интересира