EAN: 34954
Гаранција (дена): 720
ДОСТАПЕН
2,899 Ден.

Количина

*Xiaomi MI не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Xiaomi MI го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Mi Outdoor Camera AW300, Weatherproof outdoor security, 1080p colour night vision, IP65, Indoor/Outdoor, Two-way voice calls, Motion detection, Works with Alexa & Google Home, Detachable base, Time-lapse photography, BHR6816EU
Можеби ќе Ве интересира