EAN: 51721
Гаранција (дена): 360
ДОСТАПЕН
2,799 Ден.

Количина

*Xiaomi MI не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Xiaomi MI го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Mi 20W Wireless Car Charger Black, USB Type-C, Input: 5V/3A 9V/2A 12V/2A:15V / 1.8A 20V / 1.35A, Output: 20W MAX, Dimensions: 117.2 x 73.4 x 91.7 mm, Weight: 150gr, GDS4127GL
Можеби ќе Ве интересира