EAN: 51728
Гаранција (дена): 360
ДОСТАПЕН
1,199 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА:

999 Ден.

Количина

*Xiaomi MI не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Xiaomi MI го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Mi 20W charger (Type-C), Input: 100-240V~50/60HZ 0.5A, Output: 5V/3A 9V/2.22A 12V/1.67A 20W Max Output, Dimensions: 30 x 22.5 x 43 mm, BHR4927GL
Можеби ќе Ве интересира