EAN: 51754
Гаранција (дена): 180
ДОСТАПЕН
3,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА:

2,999 Ден.

Количина

*Xiaomi MI не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Xiaomi MI го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Redmi Buds 3 Pro (Black), Earbuds charge time Approx. 1 hour, Charging case charge time Approx. 2.5 hours (wired charging), Total weight 55g, Call duration Approx. 3 hours, Communication range 10m, Music playback time Approx. 6 hours, Charging port Type-C, Speaker impedance 32Ω, BHR5244GL
Можеби ќе Ве интересира