EAN: 52226
Гаранција (дена): 360
ДОСТАПЕН
2,199 Ден.

Количина

*Xiaomi MI не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Xiaomi MI го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Redmi Power Bank 3 20.000mAh fast charge 18W, Dual Output 5.1V 2.4A; 9V/2A MAX and 12V/1.5A MAX, VXN4304GL
Можеби ќе Ве интересира