EAN: 52486
Гаранција (дена): 360
ДОСТАПЕН
499 Ден.

Количина

*Xiaomi MI не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Xiaomi MI го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Redmi Watch 2 Lite Strap Pink, BHR5437GL
Можеби ќе Ве интересира