EAN: 52502
Гаранција (дена): 180
ДОСТАПЕН
1,899 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА:

1,399 Ден.

Количина

*Xiaomi MI не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Xiaomi MI го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Redmi Buds 3 Lite White, Wireless connection: Bluetooth®5.2, Communication range: 10m, Single earbud net weight: Approx. 4.2g, Total weight with charging case: Approx. 36g, Earbud battery life: Approx. 5 hours, Charging case battery life: Approx. 18 hours, Earbud dimensions: 24.5 x 16.7 x 24.6mm, Charging case dimensions: 60 x 46 x 23.7mm, Charging port: Type-C, IP54 dust and water-resistance, BHR5490GL
Можеби ќе Ве интересира