EAN: 54128
ДОСТАПЕН
2,699 Ден.

Количина

*Xiaomi MI не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Xiaomi MI го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
, Weight: 853 g, QBH4190GL
Можеби ќе Ве интересира