EAN: 54780
Гаранција (дена): 360
ДОСТАПЕН
299 Ден.

Количина

*Xiaomi MI не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Xiaomi MI го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
и Redmi Smart Band Pro, BHR5497GL
Можеби ќе Ве интересира